Продавач - Касиер - Червен бряг

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент, служител на позиция:

Продавач - Касиер:

Отговорности:

• Зареждане и презентиране на стоките;
• Работа с касов апарат;
• Любезно отношение към клиентите;
• Грижа за свежестта на продуктите и чистотата на обекта;
• Участие в инвентаризацията на стоките.

Изисквания:

• Средно образование;
• Честност, комуникативност и отговорност;
• Желание за работа на смени.

Нашето предложение:

• Конкурентно възнаграждение за сектора и пълна прозрачност на осигуровките;
• Платено въвеждащо обучение;
• Ваучери за храна;
• Работа на смени;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Осигурено служебно облекло;
• Осигурени напитки за служители на компанията.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. Червен бряг

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

13.07.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК