Продавач - касиер в Търговска верига - Козлодуй

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент, една от най-големите търговски вериги на пазара, търсим да назначим:

Продавач - касиер

Отговорности:

• Зареждане на стоки и презентирането им;
• Работа с касов апарат и парични средства;
• Любезно отношение към клиентите;
• Поддържане на чистота в обекта;
• Участие в инвентаризация.

Компанията предлага:

• 60 лв. под формата на ваучери за храна;
• Работа на пълен работен ден в международна компания с възможности за кариерно развитие;
• Сигурност, коректност и заплащане на изработеното време с точност до минута;
• Работа на смени;
• Платено въвеждащо обучение;
• Допълнително здравно застраховане;
• Карта Мultisport на преференциална цена;
• 1 ден допълнителен отпуск специално за рождения ти ден;
• 3 официални неработни дни - на 25 декември, 1 януари и неделята на Великден;
• Подарък и паричен бонус при раждане на дете.

Изисквания:

• Комуникативност и отговорност;
• Умение за работа в екип и с клиенти;
• Готовност за физически активна дейност;
• Средно образование;
• Готовност за работа на смени.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1050 до 1300 лева на месец

Категория:

Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. Козлодуй

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

13.07.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК