Шофьор – Доставчик /Редовна смяна/ - София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, лидер на пазара на бутилирани води търсим да назначим служители на позиция :
Шофьор – доставчик : категория В

Отговорности:
Приема стоки от склада и ги доставя до търговските обекти на клиентите;
Отговаря за фактурите и стоковите разписки, придружаващи стоката;
Извършва товаро-разтоварна дейност на стоките;
Поддържа добри отношения с клиентите;
Следи и отговаря за техническата изправност и добрия външен вид на повереното му МПС.

Компанията предлага:
Трудов договор на пълни осигуровки;
Допълнително възнаграждение под формата на бонуси;
Работа на стандартно работно време: понеделник-петък /08:00-17:00ч/.
Допълнително здравно осигуряване, карта Multisport и други социални придобивки;
Служебен мобилен телефон;

Изисквания:
Шофьорска книжка – активен шофьор: категория В;
Средно образование;
Опит на същата или сходна позиция ще се счита за предимство;
Добро познаване на гр. София;
Отговорност и дисциплинираност.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.08.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК