Специалист международна търговия с Испански/ Гръцки/ Италиански/ Немски или Френски език - София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на търговията с утвърдено име на пазара. Поради разширяване на техния екип, компанията е в търсене на свежи попълнения на позицията:

Специалист международна търговия с Испански/ Гръцки/ Италиански/ Немски или Френски език

Основни отговорности:

• Изграждане на професионални взаимоотношения с доставчици;

• Преговори с бизнес клиенти;

• Фактуриране, изготвяне на договори, плащания и логистика;

• Активна комуникация с отделите извън страната.

Клиентът предлага:

∙ Отлична заплата + неограничена бонусна система;

∙ Стандартно работно време;

∙ Възможност за професионално развитие;

∙ Специално разработено интерактивно обучение, включително теория и практика с едни от най-добрите специалисти в тази област;

∙ Международна среда за комуникация.

Тази роля би била подходяща, ако притежавате:

∙ Отличен устен и писмен Испански, Гръцки, Италиански, Немски или Френски език (C1);

∙ Добро ниво на Английски (ниво B1);

∙ Предишен опит в подобна роля е предимство;

∙ Страхотни умения за комуникация и преговори;

∙ Адаптивен и целенасочен човек

Кандидатствай сега и стани част от мултинационален екип!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Френски език, Гръцки език, Италиански език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

14.07.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК