Помощник-възпитател за яслена група

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси за свои клиенти - частна детска градина в кв. Драгалевци, помощник-възпитател за яслена група. Градината се намира на 5 мин.от центъра на Драгалевци.

1.Работно време:
- От понеделник до петък - 8-часов работен ден, на две смени: 8.00-16.00 ч или 10.00-18.00 ч.

2. Задължения:
- Смяна на памперси
- Грижа за добрия тоалет на децата
- Подпомагане храненето на децата
- Приспиване
- Преобличане
- Пеене на детски песни

3. Работодателите предлагат:
• Нетна месечна заплата: 1200 – 1300 лв; трудов договор и осугуровки; условия на труд съгласно Кодекса на труда в България;
• Бонусна система;
• Постоянен дългосрочен ангажимент;
• Транспорт от център на кв. Драгалевци до детската градина и обратно;
• Работа в млад, амбициозен и енергичен екип

Изисквания и документи:
1. Автобиография и актуална снимка;
2. Владеене на английски език, разговорно (повечето от клиентите на детската градина са чужденци);
3. Задължително е кандидатът да може да пее (детски песнички на децата)
4. С предимство ще се разглеждат документите на кандидатите с предишен опит в работата с деца.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография, актуална снимки и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 2265 от 03.05.2017 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
- Подход към малки деца - между 1 и 3-годишна възраст; - Владеене на английски език, разговорно; - Пеене на детски песнички

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1300 лева на месец

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции
Забавление
Образование, Образователни курсове и преводи
Обществени услуги
Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Русалка 8

Дата:

15.07.2021

Организация:

ABC communication
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за ABC communication може да получите ТУК