Analityk Usług Społecznych ze znajomością języka polskiego

Детайли

Описание

Astrea została założona w 2007 roku z jedną główną misją – odróżniać się.

Ustanowiliśmy tę wizję główną siłą napędową naszych starań, aby zawsze być dostepnymi, gdy nasi klienci lub partnerzy będą potrzebować byśmy udzielili im rad oraz pokierowali we właściwym kierunku, przy podejmowaniu ważnych decyzji.

Grono naszych partnerów nieustannie się powiększa, a ich satysfakcja i zadowolenie są dla nas najlepszą wizytówką.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy Analityka Usług Społecznych posługującego się językiem polskim.

Podstawowe obowiązki i odpowiedzialność:

Instalowanie, utrzymanie i aktualizacja wielu rodzajów baz danych
Tłumaczenie wymagań dotyczących danych biznesowych w optymalnie działającą baze danych
Zbieranie i analiza danych oraz klasyfikacja skarg
Demonstrowana umiejętność badania problemów aż do przyczyny źródłowej
Tworzenie protokołów, aby zachować spójne i dokładne dane podczas przesyłania, przechowywania i pobierania
Zapewnienie świetnej obsługi klienta!

Wymagania:

Biegłe posługiwanie się językiem polskim
Dobry angielski
Doświadczenie nie jest wymagane
MS Office z zaawansowanym Excelem
Silne zdolności organizacyjne
Pozytywne nastawienie i zdolność do pracy zespołowej

Oferta naszego klienta:

Atrakcyjne wynagrodzenie, wiele bonusów i świadczeń społecznych
Możliwości rozwoju
Swietne miejsce pracy z przyjaznymi członkami zespołu
Jeśli widzisz swój profil w powyższym opisie lub uważasz tę propozycję za wyzwanie, nie wahaj się wysłać swojego CV w języku angielskim.

Wkrótce skontaktujemy się z zatwierdzonymi kantydatami.
Kandydaci nie muszą uiszczać żadnej opłaty!
Wszystkie informacje są chronione przez Komisję Ochrony Danych Osobowych
(Astrea Recruitment. - Nr reg. 1809).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:

Трудов опит:

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Пълен работен ден

Срок на заетост:

Договор:

Ниво в йерархията:

Категория:

Контакт център (call centers)

Държава:

България

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

20.07.2021

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД
Фирма/Организация - Директно търсеща служители

Детайли за организацията:

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК

КАНДИДАТСТВАЙ