Специалист доставки - Ловеч

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивиран и отговорен специалист да се присъедини към екипа на наш партньор – международна компания, с производствена дейност в България, на позиция:
Специалист доставки

Основни отговорности:

• Анализ и планиране на нуждите на компанията от материали за производството
• Проучване на пазара, осъществяване на контакти, избор и изграждане на взаимоотношения с фирми, доставчици на материали в/извън страната
• Договаряне на условия и сключване на договори
• Проследяване за спазването на условията и параметрите по договорите с доставчици
• Участи в проекти, свързани с нови изделия
Успешният кандидат притежава:

• Висше образование - икономически или технически профил
• Мин 2 години релевантен търговски опит (продажби, доставки)
• Английски език – задължително условие
• Практически опит в извършването на преговори и договаряне
• Отлични умения за планиране, инициативност и добра организация
• Много добра компютърна грамотност
• Умение за работа в динамична среда
Компанията предлага:

• Добро възнаграждение
• Много добър социален пакет
• Възможност за работа в международна среда
• Развитие на професионалните умения и отлични възможности за прилагане на най-добрите практики в областта
• Динамична и енергична среда
Ако отговаряте на изискванията и желаете да продължите кариерата си в утвърдена и стабилна компания, моля изпратете ни своята детайлна автобиография.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!
Очакваме ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. Ловеч

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК