СЪТРУДНИК ЛОГИСТИКА С АНГЛИЙСКИ - София

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори - компания лидер в сектора на международния транспорт и логистиката, се търси отговорен и мотивиран кандидат, за позицията:

Имате интерес към сферата на логистиката?
Желаете да се развивате и да учите нови неща всеки ден?
Търсите нова и перспективна възможност за работа?

Ако отговорът е „ДА“ то тази позиция е точно за Вас!

СЪТРУДНИК ЛОГИСТИКА С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯ:
Изготвяне на договори и необходимата документация по сключването на сделки;
Комуникация с дистрибутори и клиенти по телефон и мейл;
Обработване на заявки;
Oрганизиране на международни и вътрешни превози;
Осъществяване и поддържане на контакти с международни превозвачи и клиенти.

АКО ПРИТЕЖАВАТЕ:
Висше образование - Икономика на транспорта, Логистика, Бизнес логистика;
Опит/изкаран стаж на сходна позиция е предимство;
Владеене на английски език - ниво B1-B2;
Много добра компютърна грамотност;
Желание за развитие, лична мотивация и отговорност.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Пълно обучение в направление спедиция;
Стандартно работно време и комуникативна локация;
Отлично възнаграждение;
Мотивираща бонусна система;
Възможност да се присъедините към голяма международна организация;
Ясни перспективи за кариерно израстване.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 1700 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК