ЗАВАРЧИК - Перник

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите лоялни клиенти, търсим мотивиран и надежден кандидат за позицията:

ЗАВАРЧИК

Изисквания към кандидатите:

• Средно техническо образование;
• Работа с МИГ/МАГ и ВИГ;
• Организираност;
• Бърза и точна преценка;
• Умения за работа в екип.

Задълженията Ви ще включват:

• Разчита техническата и технологична документация за заваряване;
• Работа с различни заваръчни апарати и извършва необходимите настройки и регулиране на заваръчното оборудване;
• Подготовка на заваряемите детайли - шлайфане, рязане и почистване;
• Извършване на заваръчни операции на съоръжения от неръждаема стомана съгласно конструктивната и технологична документация, с цел постигне изискваното качество;
• Спазване на нормативната уредба за безопасност и здраве и противопожарна защита.

Компанията предлага:

• Работа на трудов договор при 8 - часов работен ден;
• Осигурителни вноски върху реалното възнаграждение;
• Конкурентно възнаграждение;
• Дългосрочна ангажираност.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Перник

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК