МОТОKAРИСТ - Пловдив

Менпауър България, лидер в предлагането на решения в областта на човешките ресурси, търси за свой клиент:

МОТОKAРИСТ

Задължения и отговорности за позицията:
- Извършва приемане, съхраняване и издаване на продуктите в склада, отговаря за правилното им съхранение;
- Участва в товаро-разтоварни дейности;
- Носи материална отговорност за складовите наличности.

Изисквания:
- средно образование;
- Минимум една година опит в областта на складова дейност;
- Свидетелство и умения за управление на електрокар;

Фирмата предлага:
- Постоянен трудов ангажимент в стабилна и успешна компания;
- Много добри условия на труд и възнаграждение
-Работа на сменен режим
-Безплатен фирмен транспорт

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 183/27.12.2021 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК