ТЕХНИК В ПРОИЗВОДСТВО- Ботевград

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, производстводител на конектори, електромеханични компоненти и метални изделия, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:

ТЕХНИК

Компанията предлага:
Въвеждащо обучение;
Ваучери за храна - 160 лв;
Бонуси;
Осигурен транспорт;
Възможност за професионално развитие в утвърдена компания;
Дългосрочни и коректни трудови взаимоотношения;
Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти.

Изисквания:
Висше или средно техническо образование;
Работа с технически чертежи;
Готовност за работа на три смени;
Опит за работа със SAP системи ще се счита за предимство;
Работа с измервателни средства (шублер, микрометър).

Задължения и отговорности:
Следене и контролиране работните параметри на линиите за производство;
Следене изправността на роботизирани линии за производство и периферното оборудване;
Извършване техническо обслужване и ремонтни дейности на оборудването;
Настройване и калибриране на производственото оборудване съгласно изискванията;
Участие при демонтаж, монтаж, настройка и пускане на нови специализирани машини.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография.

Менпауър България има лицензен номер 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 2000 лева на месец

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.10.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК