СЕРВИЗЕН КООРДИНАТОР - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Обичате да комуникирате с различни клиенти?
Искате да се развивате и да учите нови неща?
Имате опит с ОВИ и ВиК продукти?

Ако отговорът е „Да“ кандидатствайте за позицията СЕРВИЗЕН КООРДИНАТОР

Вашите отговорности ще включват:
- Координиране на цялата сервизна дейност на компанията;
- Приемане на рекламации;
- Комуникация със сервизни техници;
- Обработка и изготвяне на техническа документация;
- Водене на регистри.

За позицията ще Ви е необходимо:
- Подходящо образование ще се счита за предимство;
- Добро владеене на MS Office;
- Владеене на английски език ще се счита за предимство;
- Професионален опит ОВИ и ВиК продукти;
- Високо ниво на самодисциплина, комуникативност и организираност.

Компанията предлага:
- Трудов договор и реални осигуровки;
- Въвеждащо обучение съобразно професионалните Ви нужди;
- Конкурентно възнаграждение;
- Офис работа в сплотен и мотивиран екип;
- Възможност за професионално развитие.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля изпратете своята автобиография!

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК