Специалист Склад - Пловдив

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа в завода на наш партньор – международна производствена компанията, на позицията:

Специалист Склад

Компанията предлага:

• Работа на редовна смяна;
• Ваучери за храна;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Работно място в рамките на града, леснодостъпно с градски транспорт.

Задължения:

• Приемане и изписване на стока;
• Поддреждане на стоката в склада спрямо издрадената система на работа
• Събиране на поръчки по заявки
• Подготовка на транспортна документация

Изисквания:

• Средно образование
• Опит на подобна позиция
• Опит със складова програма
• Нагласа за динамична работа
• Внимание към детайлите

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето актуално CV.

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК