Електромонтажник- изграждане на електрически инсталации

АДЕЛ монтажи ЕООД е динамично развиваща се фирма, специализирана в монтажни дейности на мебели и електроинсталации. Една от основните дейности на фирмата е цялостно изграждане на електроинсталации в жилищни и промишлени сгради, офиси, магазини и др. Във връзка с разширяване на дейността си, търсим да назначим:

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК - изграждане и ремонт на електрически инсталации.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ КЪМ ДЛЪЖНОСТТА:

*Изграждане и ремонт на вътрешни и външни електроинсталации;

*Окабеляване, монтаж на осветителни тела, ключове, контакти, подвързване на съоръжения;

*Монтаж и демонтаж на различни ел. уреди.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

*Основни знания и умения в сферата на електротехниката;

*Умение за работа с електрически инструменти;

*Възможност за командировки в страната;

*Опит в изграждането на електроинсталации, ще се счита за предимство;

*Много добра мотивация;

*Отговорност и лоялност.

НЕОБХОДИМА КВАЛИФИКАЦИЯ:

*Образование - средно/ средно специално;

*Умение за работа в екип;

*Способност и желание за усвояване на допълнителни знания и умения.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

*Мотивиращо трудово възнаграждение;

*Работа на постоянен трудов договор след 6- месечен изпитателен период;

*Комфортна работна атмосфера в млад екип;

*Гъвкаво работно време.

Моля изпращайте своето CV с актуална снимка!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Личните данни, предоставени от вас са защитенипо смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрени по документи.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Обществени услуги

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

гр. Пазарджик, ул. Екзарх Йосиф

Дата:

25.08.2021

Организация:

АДЕЛ монтажи ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АДЕЛ монтажи ЕООД може да получите ТУК