Кол център агент с Английски език (редовна смяна)- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент - лидер в своята сфера на дейност, търсим да назначим:

Кол център агент с Английски език

Основни отговорности:
Входящи и изходящи обаждания с клиенти и партньори;
Предоставяне на необходимата информация на клиентите;
Поддържане и актуализиране на клиентски данни във фирмената система;
Организиране на график за посещения на клиенти.

Клиентът предлага:
Трудов договор на пълна осигуровки;
Удовлетвиряващо възнаграждение;
Професионална работна среда;
Коректност и прозрачност в условията.

Изисквания за работа:
Предишен опит в кол център 2-3 години;
Владеене на Английски език - В2;
Добри комуникационни умения с подход и индивидуално отношение към клиентите;
Много добри компютърни умения;
Мотивация за придобиване на нови знания и професионално развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да изпратите Ваше актуално CV.

Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

12.09.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК