Техник по поддръжка на асансьорна техника

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща една от най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.
За наш клиент, една от най-големите компании за поддръжка на асансьорна и ескалаторна техника в България търсим да назначим отговорен и мотивиран човек на позиция:

Отговорности:
• Обслужва поверените съоръжения по обектите;
• Осигурява безпроблемната и надеждна работа на механичното оборудване;
• Анализира авариите и предлага мерки за тяхното ликвидиране;
• Извършва контрол за правилна работа на оборудването.

Изисквания:
• Завършено техническо образование;
• Придобита квалификационна степен и предишен опит в областта;
• Шофьорска книжка, кат. В;
• Отговорност и организираност;
• Умения за работа в екип.

Компанията предлага:
• Професионална реализация в утвърдена компания на пазара;
• Отлична работна среда;
• Мотивиращи условия на труд и социален пакет;
• Служебен автомобил.

СиТийм ООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз 1881/18.05.2015 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Дата:

23.08.2021

Организация:

CTeam

Детайли за организацията:

Повече информация за CTeam може да получите ТУК