Асистент/ка

АДЕЛ монтажи ЕООД е динамично развиваща се фирма, специализирана в монтажни дейности на мебели и кухни. Фирмата е партньор с повечето от големите мебелни магазини в Пазарджик и областта. Във връзка с разширяване на дейността, търсим да назначим АСИСТЕНТ/КА, позицията е подходяща и за жени.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
‌*Водене на кореспонденция с клиенти;
‌*Изготвяне на оферти към клиентите ни;
‌*Изготвяне на договори и придружаващата документация на место при клиента, преди започване на работния процес.
‌*Подпомагане в организацията и контрола на ежедневните оперативни задачи и дейности във фирмата;
‌*Асистиране и подпомагане на други дейности, свързани с работния процес;
‌Контрол на наличността на инструменти и материали и нуждата от закупуване на нови;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

‌*Възприемчивост и умения за работа в екип;
‌*Възможност за командировки в страната;
‌*Силна мотивация за работа;
‌*Коректно и лоялно отношение;
‌*Отлични комуникативни умения;
*‌Шофьорска книжка е предимство;
‌*Опит на подобна позиция не е задължителен, може и без опит с възможност за обучение.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
*‌Трудов договор;
*‌Професионално обучение;
‌*Гъвкаво работно време;
‌*Пътувания в страната;
‌*Конкурентно възнаграждение + допълнителни бонуси;
‌*Комфортна работна среда в млад екип;
‌*Работно облекло;
‌*Храна и напитки по време на работа;
‌*Тиймбилдинг, фирмени партита и др.
‌*Възможността да съчетавате работата с образованието;
‌*Коректно отношение от страна на работодателя!

Моля изпращайте своето CV с актуална снимка! Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Личните данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрени по документи.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1200 лева на месец

Категория:

Обществени услуги

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

гр. Пазарджик, ул. Екзарх Йосиф

Дата:

25.08.2021

Организация:

АДЕЛ монтажи ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АДЕЛ монтажи ЕООД може да получите ТУК