РЪКОВОДИТЕЛ СМЯНА

Описание

Описание и изисквания:
Във връзка с разширяване на производствения сменен режим, търсим ръководител смяна

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- организира и координира цялостната дейност на работния процес по време на смяната;
- разпределя задачите на смяната между производствените работници;
- следи за изпълнението на поставените задачи и качеството на работа;
- следи за спазване на технологичните производствени процеси;
- отговаря за качественото изпълнение на производствения процес;
- отговаря за трудовата дисциплина по време на смяната;
- прави предложения за оптимизиране на производствения процес;
- Поддържа комуникацията, документацията и вътрешните управленски и координационни дейности на производството;

ИЗИСКВАНИЯ:
- завършено образование с техническа насоченост е съществено предимство;
- умения за разчитане на производствени чертежи и добра техническа грамотност;
- добри познавания в организирането и контролирането на производствените процеси;
- добра компютърна грамотност;
- ръководни умения , аналитично мислене и опит на подобна позиция;
- умения за работа в екип и работа в динамична среда;
- експедитивност и креативност;
- умения за комуникация и технически контрол на производствената работа;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- работа в утвърдена българска производствена компания;
- възможност за професионално развитие и утвърждаване;
- отлично стартово възнаграждение в зависимост от квалификацията и опита;
- работа в компетентен и динамичен екип;

Ако считате себе си за подходящия кандидат за тази позиция, моля изпратете своята автобиография. Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1450 лева на месец

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

31.08.2021

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК