Мениджър по обработка на заявките в склада в Словакия (гр.Сенец)

Описание

Изисквания:

Български паспорт

Минимум една вакцина

Готовност да се работи в Словакия (език не се изисква)

Условия за работа:

Работа в логистически склад по електроника (телефони, битови прибори и т.н.). 10 - 12 часа на ден (може и повече, по желание).

Официално трудоустройство, от 4.5 Е на час (нетто) - от 45 Евро на ден - минимум 1080 Евро на месец. Ако имате регистрирана фирма до 8 Е на час (допълнително се обсъжда). Средно работниците получават 1500 Евро на месец!!!

Предоставяме БЕСПЛАТНО жилище, не повече от 3 човека заедно.

Храната в Словакия са много евтини (не както Германия), расходите ще Ви са минимални.

Отговорности:

Работата е свързана със обработка на заявките на интернет сайт номер 1 в Словакия: приемане, сортиране, опаковка на продуктите; подготвяне към изпращането с куриерска служба;

Може да се свържете с мен по Вайбер или Вотс Ап: +380938099809

Спешно е! трябват много хора! можете да се съберете със семейството си или другарите.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Работа в склад

Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград

Адрес:

Odessa, Ukraine

Дата:

09.09.2021

Организация:

Okper

Детайли за организацията:

Повече информация за Okper може да получите ТУК