Асистент проектни дейности с Румънски/Италиански или Испански език.

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш.

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на иновативните образователни процеси и практики.
С цел разширяване на дейността им търсим:

Асистент управление на проектни екипи с Румънски/Италиански или Испански език.

Вашите основните задачи ще бъдат:

- Организиране на работния процес и проследяване на планираните дейности;
- Изготвяне на графици и координиране на работните екипи;
- Мониторинг и подкрепа в развитието на хората в екипа;
- Поддържане на активна комуникация с останалите отдели и екипи на компанията.

Нашият клиент Ви предлага:

- Отлично заплащане;
- Модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт и метро;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Допълнителни дни платен годишен отпуск;
- Възможност за професионално развитие;
- Специално проектирано интерактивно обучение, включващо теория и практика с едни от най-добрите специалисти в тази сфера;
- Стандартно работно време;
- Фирмени отстъпки и подаръци;

Ако Вие:

- Владеете на отлично ниво румънски/италиански или испански език ;
- Имате опит с базисните приложения на google;
- Сте динамична личност, ориентирана към резултати и успех;
- Притежавате умения за бързо вземане на решения и развито силно чувство за отговорност ;
- Имате предишен опит в координирането на хора и/или проекти (счита се за предимство).

И предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте сега!

Изисквания към кандидата

Испански език, Испански език, Италиански език, Румънски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

20.09.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК