Координатор външна търговия с Немски/Турски/Испански/Италиански/Гръцки/Сръбски

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на търговията с утвърдено име на пазара. Поради разширяване на техния екип, компанията е в търсене на свежи попълнения,за позицията:

Основни отговорности:
- Изграждане на професионални взаимоотношения с доставчици;
- Анализ на бизнес нуждите на клиентите на компанията и предложение на оптимални решения;
- Поддържане на търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти;
- Отлично познаване на продуктовото портфолио на компанията;
- Работа с фактури и обработване на документи с доставчици.

Компанията предлага:
- Отлично заплащане и възможност за допълнително възнаграждение на база личното представяне;
- Стандартно работно време;
- Възможност за професионално развитие;
- Специално въвеждащо обучение;
- Международна среда за комуникация;
- Отлична локация;
- Динамична работа в приятна среда в международна компания регионален лидер в сферата;
- Непрекъсната възможност за обучение и придобиване на нови знания и умения.

Изисквания за заемане на длъжността:
- Отлично ниво на Немски, Турски, Испански, Италиански, Гръцки или Сръбски език (C1);
- Добро ниво на Английски (ниво B1);
- Предишен опит в подобна роля е предимство;
- Умения за комуникация и желание за развитие;
- Адаптивен и целенасочен човек.

Кандидатствай сега и стани част от мултинационален екип!

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Испански език, Гръцки език, Италиански език, Сръбски език, Турски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

21.09.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК