Координатор Търговски отдел (текстилно производство) - Сливен

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори – производствена компания, търсим мотивиран кандидат за позицията:
Координатор Търговски отдел
(текстилно производство)

Отговорностите включват:

• Комуникация с клиенти по телефон и мейл по въпроси, касаещи поръчките, производството и доставките на готовата продукция.
• Планиране, организиране и проследяване на процесите, свързани с навременното осигуряване на производството с необходимите материали и ресурси. Търсене на допълнителни доставчици при необходимост.
• Постоянна комуникация и координиране с другите отдели на компанията – снабдяване, производство, качествен контрол, логистика и т.н.
• Превод на документи, свързани с поръчките, техническа документация и др.
• Контролиране и проследяване изпълнението на поръчките.
• Следене за правилното опаковане и експедиция на готовата продукция
• Отразяване на всички активности в ERP система
Подходящият кандидат притежава:

• Висше образование
• Минимум 2 години опит на сходна търговска или административна позиция
• Опит в текстилно производство - задължително
• Умения за работата в динамична среда
• Много добро ниво на владеене на английски език – задължително условие. Италиански език – предимство
• Отлична компютърна грамотност – MS Office, работа с ERP
• Много добра комуникация и умения за работа в екип
• Организираност, умения за планиране
Компанията предлага:

• Страхотна възможност да обогатите опита си и да развиете професионалните си умения
• Атрактивно възнаграждение
• Дългосрочна ангажираност
• Работа в екип от професионалисти
Ако предложението ни Ви се струва интересно, моля, изпратете ни своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Сливен

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

20.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК