Техник - механик на климатична техника

"ВИКСО" ЕООД търси да назначи техник-механик на климатична техника.

Изискванията за заемане на длъжността са следните:

1. Лицето да притежава средно или средно специално образование;
2. Лицето да има опит с климатични инсталации и/или системи: 1 (една) година;
3. Да притежава валидно свидетелство за управление на МПС, Категория "В".

Ние предлагаме:

1. Постоянен трудов договор;
2. Нормирано работно време;
3. Конкурентно заплащане.

Длъжностните задължения ще се изразяват в:

1. Доставка, монтаж, демонтаж, пускане в експлоатация и сервизно обслужване на климатични инсталации и системи, както и поддръжка на същите в изправност.
2. Ежедневна работа със специализирана техника.
3. Работа в екип.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.09.2021

Организация:

ВИКСО ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВИКСО ЕООД може да получите ТУК