Общ работник

КАРАНА ООД е компания, специализирана в изграждането на отоплителни и газови инсталации. Успешно партнираме на редица строителни и ОВК фирми.
Ценим всеки, който допринася за развитието и приемаме градивни идеи.
Така се развиваме от 2007 година.

Разширяваме екипа си и предлагаме свободна позиция за Общ работник.
Изискванията ни са: Отговорност и желание за работа.

Основните задължения включват:
• Качество на извършената работа;
• Спазване на трудова дисциплина;
• Правилно съхранение на материалите;
• Правилната експлоатация и доброто състояние на поверените му техника и инструменти;
• Коректност и лоялност към фирмата;

Предлагаме:
Трудов договор на пълен работен ден, осигуровки.
Работна седмица от понеделник до петък, 08:30-17:30, свободни уикенди и празници.
Атрактивно и навременно заплащане, спрямо договореното.
Работно място в град София.
Работа самостоятелно или в екип в приятна атмосфера.
Продуктови и фирмени обучения.

Кандидатстване:
Изпратете ни актуалната си автобиография.

Информацията, която получаваме от Вашата кандидатура е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. "Карана" ООД гарантира, че използването и ще е само в рамките на подбора на кандидати. Очакваме ви.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, кв. Манастирски ливади, ул. Ралевица 56

Дата:

08.10.2021

Организация:

Карана ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Карана ООД може да получите ТУК