Ръководител Складова дейност - София

Описание

Менпауър България - Вашият партньор за успешна кариера !

За един от нашите партньори, лидер в сегмента на доставката на хранителни стоки, плодове и зеленчуци в България. В момента търсим опитен и отговорен професионалист, който да се присъедини към техния екип на позиция:

Ръководител складова дейност

Компанията предлага:
Отлични условия за работа и конкуретно възнагрдаждение
Бонуси на тримесечие в зависимост от резултатите на компанията
Допълнителна 13-та заплата при приключване на годината
Парични бонуси за празници
Ваучери за храна - 200 лв.
Карта за спорт
Стандартно работно време
Възможност за работа в компания – лидер в своя сегмент на пазара

Изисквания за позицията:
Висше образование степен „магистър” в сферата на икономиката или хранително-вкусовата промишленост
Минимум 3 години предишен опит на позицията
Задълбочени познания в MS Excel
Опит в областта на управлението на складови стопанства, съхраняващи хранителни продукти ще се счита за сериозно предимство
Аналитично мислене и иновативност, по отношение на работния процес
Комуникативност и умения за управление на хора

Основни отговорности:
Изготвяне на график за работата на служителите в складовете и възлагане на заявките спрямо натовареността
Организиране на подготовката на необходимите документи, придружаващи стоката и товарите, съгласно изискванията за експедиция
Контрол за безопасност и качество при получаване и товарене на хранителни продукти
Поддържане на контакт с клиентите на компанията и уведомяване за закъснения, инциденти и др.
Организация и участие в ревизиите на стоките и предоставяне на отчети за възникналия брак
Ежедневен контрол на получения и върнат амбалаж
Пряко участие в подбора на служители за звено склад и тяхното обучение

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография.

Менпауър България има лицензен номер №2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3600 до 3700 лева на месец

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.12.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК