Складов служител - общи дейности /редовна смяна/ - Пловдив

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента търсим отговорни и мотивирани кандидати, които с готовност ще заемат позицията:

Складов служител - общи дейности /редовна смяна/

Какво предлагаме:
Трудов договор;
Пълни осигуровки;
Работа на редовна смяна (8:00-17:00ч.);
Ваучери за храна - 80лв.
Почивни дни - събота и неделя;
Основни изисквания:
Средно образование;
Релевантен опит ще се счита за предимство;
Умение за работа в екип;
Задължения и отговорности:
Подпомага дейността на операторите, при производството на огнеупорни изделия;
Снабдява производството с необходимите суровини и материали;
Зарежда машините с материали;
Товаро-разтоварна дейност;

Ако тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете ни ваша актуална автобиография. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Поверителността на вашите данни е гарантирана!

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.02.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК