ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

„Райкомерс Конструкшън” ЕАД е водеща компания с тридесет годишен опит в областта на инфраструктурното строителство, специализирана в изграждане и реконструкции на водопроводни и канализационни мрежи както и на други разновидности на подземната инфраструктура.

Във връзка с разширяване на своята дейност, компанията търси да назначи:
Технически ръководител/инвеститорски контрол в направление Администрация, Търговски отдел

Основни задължения
• Изпълнява оперативно ръководство на обекти на фирмата;

• Организира работата на ръководените ВиК строителни екипи, подизпълнители;

• Дава указания и контролира изпълнението на СМР при стриктно спазване на технологията за строителство;

• Следи за спазването на трудовата дисциплина и здравословните и безопасни условия на труд на поверената му строителна площадка;

• Изготвя точно в определените срокове отчетните документи;

• Подготвя заявките за материали, механизация, работна сила;

• Следи за изпълнението на графика на обекта.
Изисквания за позицията
• Образование – завършено средно или висше техническо образование;
• Опит като технически ръководител;
• Компютърна грамотност-MS Office;
• Работа с Autocad е предимство;
• Опит в изграждането на ВиК инфраструктурни обекти;
• Опит в ръководство и контрол на ВиК строителни бригади и подизпълнители;
• Опит в отчитане на строително монтажните работи (СМР);
• Владеене английски език е предимство;
• Добри познания на нормативната уредба и добрите практики при изпълнение а СМР;
• Да познава методите и технологиите за извършване на СМР;
• Свидетелство за правоуправление на МПС - кат. В;
• С възможност за командировки на територията на страната;
• Умение за самостоятелна работа както и работа в екип;
• Енергични хора с мотивация за работа.

Компанията предлага
• Постоянен трудов договор;
• Конкурентно трудово възнаграждение;
• 8 часов работен ден, от понеделник до петък;
• Динамична и предизвикателна работа в екип;
• Възможност за професионално развитие, повишаване на квалификация и придобиване на нови умения;
• Отлична работна среда и позитивна атмосфера;
• Корпоративни мероприятия и тиймбилдинг;
• Работа с млад и динамичен екип.
Ще се свържем само с одобрените на първия етап от подбора кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, България

Дата:

13.10.2021

Организация:

Райкомерс Конструкшън ЕАД

Повече информация за Райкомерс Конструкшън ЕАД може да получите ТУК