СЕРВИЗЕН МЕХАНИК /земеделски машини/ - Tърговище

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За екипа на наш партньор – компания, предлагаща земеделска техника, Менпауър България търси мотивиран кандидат за позицията:

СЕРВИЗЕН МЕХАНИК
/земеделски машини/

Отговорности:

Извършване на диагностика, ремонт и обслужване в гаранционен и извънгаранционен период на предлаганите от компанията селскостопанска техника и машини
Следи за правилната експлоатация на техниката
Изготвя списък с необходимите резервни части
Въвежда в експлоатация селскостопански машини
Поддържа в пълна изправност инструментите, приспособленията, уредите и съоръженията, с които работи.
Попълва утвърдените от фирмата първични документи, съпътстващи дейността
Участва в разтоварването и окомплектоването на доставените нови машини

Изисквания за позицията:

Образование с технически профил (средно или висше)
Предишен опит в сервизно обслужване на автомобилна, селскостопанска или строителна техника
Опит със земеделска техника от последно поколение - високо технологични селскостопански машини – предимство
Инициативност и отговорно отношение към работата
Шофьорска книжка
Готовност за командировки в региона

Компанията предлага:

Мотивиращо възнаграждение
Бонусна схема, обвързана с извършената работа
Възможност за дългосрочна реализация в утвърдена компания
Отлично възнаграждение и атрактивна бонусна схема
Работа в подкрепяща среда с колеги професионалисти
Служебен автомобил

Ако отговаряте на посочените изисквания и виждате себе си на тази позиция, моля изпратете ни Вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Търговище

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК