Складов служител - Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент в производствения сектор: Складов служител

Отговорности:
• Организира приемането и предаването на стоки и материали;
• Приема и организира транспортирането, подреждането, съхраняването на стоки и материали;
• Въвежда стоките в ERP-системата;
• Контролира складовата наличност;
• Участва при извършване на инвентаризации в склада;
• Оформя документи за постъпилите и отпуснатите суровини и материали;
• Опакова и подрежда готовата продукция;
• Организира експедицията на готова продукция за клиенти;
• Извършва товаро-разтоварните дейности;
• Осъществява комисионирането на материали и заготовки според потребностите на всички производствени звена.

Предложението:
• Трудов договор;
• Добро заплащане, съобразено с Вашите резултати;
• Служебен транспорт (от гр. Пазарджик, гр. Стамболийски, гр. Пловдив);
• Социални придобивки;
• Високи стандарти на безопасност на труда;
• Работа в международна компания с възможност за развитие.

Изисквания:
• Средно образование;
• Познания в областта / нормативни документи и изисквания/;
• Умения за работа с Word, Ехел, ERP- система;
• Владеене на английски или немски език;
• Професионален опит на същата или сходна позиция;
• Възможност за работа на смени.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

14.10.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК