Мениджър на въглища и кокс

Международната транспортна и логистична компания TEMPERI LOGISTICS LTD с офис във Варна търси специалист, мениджър с опит в търговията на едро с въглища и кокс за промишлени потребители в България и съседните страни.
Изисквания:
- Опит на пазарите на ЕС;
- английски В2;
- Познаване на спецификата на пазара;
- Отлична компютърна грамотност - MS Office;
- Отлични комуникативни умения и способност за работа в динамична среда;
- Възможна е дистанционна работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Специални умения:
Задачи: - Работа с каталози и бази данни, търсене на клиенти на българския и европейския пазар, извършване на разговори и обработка на приложения, анализиране на пазарите за продажби, доставчици и конкуренти; - Организиране на продажбите, идентифициране на нуждите, предлагане, приключване на сделката и организиране на доставката на стоки до купувача в срок; - Изготвяне и сключване на договори, фактуриране и други съпътстващи документи, контрол на плащанията и вземанията; - Провеждане на редовно отчитане и планиране на продажбите; - Представяне на собственика, разработване на канал за търговия на едро и отговорност за координиране на всички аспекти, свързани с растежа на компанията; - Сътрудничество с отделите на компанията. Изпратете SV и информация за контакт на hr.temperilogistics@gmail.com

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1800 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

17.01.2022

Организация:

ТЕМПЕРИ ЛОДЖИСТИКС ЕООД

Повече информация за ТЕМПЕРИ ЛОДЖИСТИКС ЕООД може да получите ТУК