Специалист Обслужване Корпоративни Клиенти с Немски/ Френски/ Нидерландски или Италиански - София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:

Специалист Обслужване Корпоративни Клиенти с Немски/ Френски/ Нидерландски или Италиански

Твоите основни отговорности на тази позиция ще бъдат:

• подпомагане на ключови клиенти и консултиране в избора на най-подходящите продукти или услуги за тях;
• разрешаване на въпроси свързани с договори, поръчки и плащания;
• следене за качеството на обслужване;
В замяна ще получиш:

• атрактивно заплащане с развита бонус система;
• модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт;
• безплатни обучения и тиймбилдинг събития;
• допълнително здравно и дентално осигуряване;
• работното място е от вкъщи към момента, заради пандемичната ситуация;
• възможност за професионално развитие.
От теб ще очакваме:

• да владееш Немски/Френски/ Нидерландски или Италиански език на отлично ниво;
• да владееш Английски език на добро ниво;
• да имаш опит на подобна позиция се счита за предимство;
• да посрещаш всяко препятствие с усмивка.
Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Кандидатствайте сега!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 2361 от 15.09.2017г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език, Френски език, Италиански език, Холандски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

09.12.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК