Брокер - Консултант

Описание

БРОКЕР – КОНСУЛТАНТ

Във връзка с разширяването на дейността си и отварянето на нов офис в София РИМЕКС ИМОТИ обявява свободни работни места за позицията Консултант недвижими имоти.
Ако искате да имате гъвкаво работното време и да получавате високи доходи, то ние ще ви предоставим тази възможност!

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Отговорност, амбициозност и постоянство
- Компютърна грамотност – практически умения
- Позитивно излъчване, организираност и мобилност
- Шофьорска книжка
- Способност за работа в екип
- Опит в сферата на недвижимите имоти не е задължителен

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

- Провеждане на огледи, срещи и преговори с клиенти
- Работа по привличане на нови клиенти и оферти на фирмата
- Обработка на нови оферти и въвеждане в база данни

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Стимулиращ процент + постоянен трудов договор + бонуси
- Покриване на разходите, свързани с дейността
- Възможност за професионално развитие и сформиране на собствен екип
- Самостоятелно оборудвано работно място
- Работа в отличен офис на топ място
- Използване на богата база данни на фирмата над 25 000 оферти
- Реклама във всички водещи портали за недвижими имоти и в личния сайт на агенцията
- Постоянна помощ и подкрепа при изпълнение на поставените задачи
- Безплатни обучения, свързани с професията „Брокер на недвижими имоти”

- Гарантираме Ви, че личните данни и автобиографии на кандидатите ще бъдат запазени в строга конфиденциалност.

Ако това предложение Ви интересува, моля изпратете подробна автобиография със СНИМКА.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.10.2021

Организация:

Римекс Имоти

Детайли за организацията:

Повече информация за Римекс Имоти може да получите ТУК