Техник, Механик - Пловдив

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с разширяване на дейността и увеличаване на капацитета на работа, търсим отговорни и мотивирани кандидати, които да се присъединят към екипа на наш партньор - утвърдена производствена компания, на позицията:

Техник, Механик

Нашето предложение:
- Конкурентно възнаграждение;
- Допълнителни бонуси;
- Осигурен транспорт до работното място;
- Работно облекло;
- Ваучери за храна към работната заплата;
- Осигурена храна по време на работа;

Изисквания:
- Техническо образование;
- Възможност за работа на смени;
- Опит при работа с пълначни и опаковъчни машини ще се счита за предимство;
- Познания в областта на електротехниката и механиката;
- Способност за работа в екипна среда;
- Самодисциплина и отговорно отношение към поставените задачи;

Задължения и отговорности:
- Извършва проактивна и своевременна поддръжка на машините;
- Подобрява и оптимизира работните процеси;
- Подготвя отчети за състоянието на машините;
- Провежда превантивни проверки, с цел оптимизиране на работния процес;

Ако нашето предложение представлява интерес за вас, моля изпратете ни Ваша актуална автобиография! Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност.

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

03.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК