Агроном - Разград

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента Ви предоставяме възможността да се присъедините към екипа на наш партньор - земеделска компания, на позицията:
АГРОНОМ
(полски култури)

Отговорности на позицията:

• Планиране, организация и ръководене на пълния работен процес по отглеждането на насажденията.
• Планиране и следене за изпълнението в срок и качество на агротехническите мероприятия.
• Осъществяване на контрол на качеството във всеки етап от развитието на отглежданите култури
• Изготвяне на препоръки за подобряване на технологиите за производство на растителната продукция
• Поддържане на нормативно изискуемите документи, както и вътрешно фирмена документация.
• Изготвяне на отчети за дейността
Изисквания:

• Висше образование - специалност Агроном
• Минимум 3 години практически опит в отглеждането на полски култури
• Много добри познания за модерните практики за отглеждане на насаждения
• Познания за RTK / GPS навигация и проследяване, телеметрия, ISOBUS свързаност
• Добра компютърна грамотност - Microsoft Office - Word, Excel, Outlook
• Владеене на английски език на работно ниво – предимство.
• Висока степен на вътрешна мотивация и инициативност
• Отлични организаторски и лидерски умения
• Добра комуникация и работа в екип
• Свидетелство за управление на МПС, кат.Б.
Компанията предлага:

• Възможност да приложите знанията и уменията си в утвърдена компания
• Конкурентно възнаграждение
• Работа в динамична и предизвикателна среда
• Коректно отношение
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете ни своето актуално CV и ние ще се свържем с Вас!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Агроном

Населено място:

Гр. Разград

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК