Специалист резервни части - Стара Загора

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти търсим опитен и мотивиран кандидат за позицията:

Специалист резервни части

Изисквания:

• Висше техническo образование
• Опит в планирането и продажбата на резервни части - предимство
• Английски език – добро работно ниво
• Работа със складови програми и ERP системи - Navision (Dynamics NAV), WMS.
• Умения за планиране и анализиране
• Организираност, инициативност и проактивност
• Отлична комуникация и работа в екип
• Свидетелство за управление на МПС, кат.B
Отговорности:

• Отговаря за своевременната доставка на резервните части до обектите и сервизните групи
• Комуникира активно с доставчици, изготвя и организира поръчването на резервни части
• Следи за наличности и ги разпределя по обектите на компанията в страната
• Анализира данните за складови наличности по видове
• Изготвя и изпраща необходимите справки за наличности
• Участва в извършваните инвентаризации
• Дава предложения за подобряване на процесите
Компанията предлага:

• Много добро възнаграждение и бонуси
• Коректно отношение
• Позитивна работна атмосфера
• Чудесна възможност да разширите опита си

Ако отговаряте на посочените изисквания и виждате себе си на тази позиция, моля изпратете ни Вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК