КАСИЕР - СТРОИТЕЛНИ МАТЕРИАЛИ – КВ. ДРУЖБА 2 - София

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Имате ли желание за работа в сплотен екип в здравословна и приятелска среда? Ако да, КАНДИДАТСТВАЙТЕ СЕГА:

За един от нашите партньори - верига строителни магазини в София – отговорен и мотивиран кандидат за позицията:

КАСИЕР - СТРОИТЕЛНИ МАТЕРИАЛИ – КВ. ДРУЖБА 2

Компанията предлага:
Много добро стартото възнаграждение - 1000 лв. нето + доп. Бонуси
Трудов договор и осигуровки
Гъвкаво работно време на график (3 на 2; 3 на 1)
20 дневен отпуск
Интересна работа в сплотен екип
Възможност за професионално развитие
Комуникативно място: Надежда 2 (близост до метростанция и автобусни спирки)

Отговорности:
Работа на каса и щанд
Обслужване и консултиране на клиентите
Работа с POS терминали за картови плащания
Отчитане на оборот от касата
Спазване на фирмените стандарти за работа

Изисквания:
Приветливост, позитивна нагласа, желание за учене и общуване
Предходен опит на подобна позиция е предимство
Стремеж към постигане на резултати

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК