Техник по поддръжка на офис сграда

Фърст Фасилити България ЕООД, компания предоставяща на своите потребители пълен пакет от услуги в сферата на фасилити мениджмънта търси да назначи за гр. София:

Основни отговорности и изисквания:
• Извършва дейности по техническата профилактика и поддръжка на електро и ОВиК системи.
• Извършва контролни обиколки и предприема мерки за отстраняване на констатираните недостатъци.
• Извършва дребни строителни ремонти
• Работи с компютърната система за управление на сградата (БМС).
• Приема заявки и отстранява повреди в сградата и прилежащите територии.
• Контролира работата на подизпълнителите и докладва на проектния мениджър при констатирани недостатъци.
• Контролира функционирането на системите за сигурност в сградата.
• Изготвя необходимите работни планови и отчетни документи.
• Изпълнява и други възложени задачи, свързани с длъжността.
• Спазва техническата безопасност, охрана на труда и противопожарна защита

Изисквания:
• Трябва да има необходимите познания, сертификати и разрешителни, свързани с изпълнение на длъжността.
• Умение за работа с компютър.
• Прецизност и коректност при изпълнение на работните задължения.
• Инициативност и лоялност.
• Умение за работа в екип.

При проявен интерес и отговаряне на посочените изисквания ще се радваме да получим вашата автобиография не по-късно от 01.12.2021 г.

Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществен контакт.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. "Н.Вапцаров" №55, ЕКСПО 2000, фаза IV

Дата:

18.11.2021

Организация:

"Фърст Фасилити България" ЕООД

Повече информация за "Фърст Фасилити България" ЕООД може да получите ТУК