СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ В ГЕРМАНИЯ

Руска компания в сектора на превозите на дълги разстояния с автопарк от над 700 камиона. Основни курсове са били на пътя в Русия и балканските страни и в момента се позиционира на германския пазар със сервизни ремонти и собствен автопарк, както и сервиз за външникамиони.

Описание на позицията:
• Завеждане на камиони с повреди
• Разговори по телефона с шофьора на камиона за проблемите на камиона
• Извършване на визуална проверка според контролен лист
• Приветстване на шофьора в салона за отдих и предлагане на кафе напитка 😃
• Попълване и предаване на контролeн списък
• Други помощни дейности
• Изисква се говорим и писмен руски език или немски език

Компанията предоставя:
• Възнаграждение от 2000 € нето (при данъчен клас 1)
• Изпращане на предварителен Договор, преди пристигане в Германия
• Място на работа: 76689 Karlsdorf – Neuthard
• Начало на работа: Възможно най-скоро
• Компанията поема 50 € от транспортните разходи до Германия
• 150 € бонус за работа без отпуск първите 6 месеца от Договора
• Застраховка при трудова злополука до 20 хил. €
• Съдействие с намиране на квартира
• Възможност за авансови плащания, при необходимост
• 24 дена платен годишен отпуск в Германия
• Допълнителен бонус за отработени месеци
• Започване на работа възможно най-скоро 2021г.
• Продължителност на работата: Дългосрочна работа
• Квартира на месец: макс. 450, - € (Квартирата се покрива от служителя)
• Служителят ползва единична стая, безплатен WIFI, обща кухня и баня

Работни смени:
• Първа смяна: 06:00 – 14:00 ч.
• Втора смяна: 14:00 – 22:00 ч.
• Нощна смяна: 22:00 – 06:00 ч.

Контакти: Боряна Недкова
Тел: 0886 893 120

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 6000 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. 76689 Karlsdorf – Neuthard

Адрес:

гр. София

Дата:

23.11.2021