ДРАЙВЪР МЕНИДЖЪР С ТУРСКИ ЕЗИК

,,Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс“ ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал, която е създадена с идеята за подпомагане на заетостта на територията на България. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!
За доказано добър и надежден наш клиент, водеща компания в областта на международния транспорт и логистика, търсим да назначи подходящ кандидат на длъжността:

Управление, контрол и подпомагане на международни шофьори

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Планиране, организиране и контролиране работата на международни шофьори, изпълняващи курсове на територията на различни държави в или извън Европа;
• Осигурява актуална информация за протичането на транспортния процес;
• Инструктиране на водачите преди всеки курс, проследяване движението и маршрута им, както и съдействие при възникнали проблеми;
• Извършване на корекции на отпуски, отчетните часове и други;
• Изготвяне на справки;
• Участие в подбора и обучението на водачите;
• Следи за неточности и проблеми, като съдейства за тяхното навременно отстраняване.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше образование - икономическо или с подходяща за спецификата на заеманата длъжност специалност;
• Отлично владеене на турски и български език писмено/ говоримо, както и английски език на работно ниво;
• Отлично владеене на MS Office приложения и офис техника;
• Задължителен опит в областта на логистиката и спедицията – минимум 2 години;
• Опит в управлението на човешки ресурси е предимство;
• Стремеж към подобряване работата на служителите;
• Високи умения за водене на преговори и убеждаване;
• Умения за вземане на решения в динамична среда;
• Мотивация, воля и желание за обучение и развитие;
• Много добри умения в екипна работа;
• Комуникативна и позитивна личност.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Постоянен трудов договор;
• Платено обучение и работа с доказани професионалисти;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Стандартно работно време от понеделник до петък / 09:00-18:00ч./;
• Отлични условия на работа;
• Възможност да станете част от една от най-бързо развиващите се компании в България и Европа.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Актуална автобиография.

За повече информация: 0882 210 312/ 0882 210 464

Ако смятате, че нашето предложение е интересно за Вас, моля изпратете автобиографията си като кандидатствате онлайн!

Благодарим на всички кандидати, но ще се свържем само с одобрените за позицията!

„ Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс" ЕООД е лицензиран трудов посредник /№3191/2021г/. Ако търсите нови възможности, може да се обърнете към нас. Ние ще ви помогнем да откриете вашето работно място.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Бизнес Аутсорсинг Солюшънс“ ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Турски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Дата:

26.11.2021

Организация:

Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс ЕООД

Повече информация за Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс ЕООД може да получите ТУК