Специалист обслужване на клиенти ( Call center agent ) - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на нашия клиент – международна компания, ние търсим сериозни и мотивирани кандидати за позицията:

Специалист обслужване на клиенти ( Call center agent )

• Искате ли да приложите опита си в обслужване на клиенти?
• Искате ли да развивате и надграждате своите умения като управлявате много процеси едновременно?
• Ако ви харесва да се чувствате удовлетворен от това ,че помагате на други хора?
• То тогава имаме кариерна възможност , която пасва идеално на профила ви!

От вас ще очакваме да :
• Обработвате входящи запитвания на клиентите по телефон и електронна поща;
• Предоставяте редовни актуализации относно проблемите на клиентите;
• Управлявате множество задачи или случаи едновременно ;

Ако вие имате:
• Предишен опит в подобна среда или като специалист обслужване на клиенти;
• Добро владеене на Английски език B1 - B2 ниво;
• Вие сте клиентски ориентиран, учтив, напорист и мотивиран да поемете отговорността както за ангажирането на клиентите, така и за разрешаването на проблемите им;

Ние сме готови да ви предложим:
• Непрекъснато обучение и възможности за развитие;
• Възможност да се присъедините към екип от професионалисти и да придобиете солидно know-how;
• Работа в конкурентна международна компания;
• Гъвкаво работно време;
• Дистанционна работа;
• Социален пакет ;
• Допълнително здравно осигуряване;

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим ви.

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1400 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

01.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК