Техник поддръжка сградна инфраструктура - София

Във връзка с развитие на дейността на свой клиент - производствен пазарен лидер в предоставянето на иновативни и висококачествени решения за измерване на електрически параметри - Менпауър търси да назначи способен, отговорен и мотивиран кандидат за позиция:

Техник поддръжка сградна инфраструктура

Задължения и отговорности:
Проверява на регулярна база и проследява правилното функциониране на техническите инсталации и съоръжения в сградата;
Извършва не сложни ремонти по по всички главни инсталации (електрическа, ВиК и други) и съоръжения;
Извършва дребни поправки по сградното оборудване( подмяна на брави, ключалки и други ).
При необходимост извършва дребни инсталационни дейности;
Контролира работата на външни фирми, извършващи сервизна и инсталационна дейност;
Извършва монтаж, демонтаж и пренасяне на офис мебели и оборудване;
Пряко участва в процеса по предаване на отпадъци на фирми, ангажирани с рециклирането им;

Изисквания:
Средно техническо образование;
Опит в поддържане / монтаж на сградни инсталации и/или други строителни дейности;
Опит при работа с различни ръчни електрически инструменти;
Добра компютърна грамотност;

Компанията предлага:
Стабилна работа в международна фирма със стандарти и сериозно отношение към служителите си
Трудов договор с пълни осигуровки
Стандартно работно време 8-17ч от понеделник до петък
Почивни съботи и недели и национални празници
Отлична работна среда сред амбициозен и квалифициран персонал
Конкурентно стартово възнаграждение и актуализации всяка година
Ваучери за храна

Ако смятате, че сте подходящ за тази позиция, то изпратете ни вашата актуална автобиография.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана!

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

01.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК