Агроном – Търговски консултант - Варна

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран и опитен търговец да се присъедини към екипа на наш партньор - земеделска търговска компания, на позицията:

Агроном – Търговски консултант
/семена и торове/

Задачи на позицията:
Консултиране на земеделските производители, анализиране техните потребности и предлагане на продуктите на компанията
Поддържане на добри клиентски взаимоотношения, с цел разширяване на търговската дейност на компанията в региона
Организиране срещи с нови клиенти, водене на преговори
Изготвяне на търговски оферти и сключване на сделки с нови и текущи клиенти на компанията
Следене на конкуренцията по отношение цени и търговски политики

Изисквания към кандидатите:
Висше образование - специалност "Агрономство", "Растителна защита"
Търговски опит и познаване на пазара и продуктити за земеделието
Търговски усет и желание за дългосрочно развитие
Проактивност, енергичност и стремеж към постигане на резултати
Комуникационни умения и умение за водене на преговори и сключване на сделки
Шофьорска книжка и готовност за ежедневни пътувания в региона

От компанията предлагат:
Конкурентно възнаграждение и бонусна схема
Динамична и енергична среда с висока степен за самостоятелност
Възможност да приложите знанията и уменията си и да придобиете опит в компания с утвърдени стандарти
Служебен автомобил, лаптоп и телефон
Ако отговаряте на посочените изисквания, изпратете ни Вашето актуално CV и ние ще се свържем с Вас!

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Агроном

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

02.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК