Монтажник ел компоненти - Съединение ( Пловдив)

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори – международна производствена компания, търсим отговорни и мотивирани кандидати за позицията:

Монтажик на ел. компоненти

Вие ще получите:
Коректни и дългосрочни трудови отношения;
Фирмено обучение извън рамките на страна;
Мотивиращо възнаграждение;
Боусна система: един за присъствие и един индувидуален за представяне;
Допълнителни социални придобивки;
Ваучери за храна - 60лв.

Вашите отговорности:
Ръчно запояване на електронни елементи и осъществяване на визуален контрол;
Тестване на готовите продукти;
Извършване на монтаж, маркиране и опаковане.

Изисквания към кандидатите:
Средно образование;
Опит с машини и инструменти е силен предимство;
Готовност за работа на смени;
Отговорност и дисциплинираност при изпълнение на задълженията.

Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

02.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК