Техник - механик - Разград

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За екипа на свой партньор Менпауър България търси опитен кандидат за позицията:

Техник - механик

Отговорности:
Извършва диагностика, ремонт и обслужване в гаранционен и извънгаранционен период на селскостопанска техника, машини и транспортни средства
Въвежда в експлоатация на селскостопански машини
Следи за правилната експлоатация на техниката
Изготвя списък с необходимите резервни части
Поддържа в пълна изправност инструментите, приспособленията, уредите и съоръженията, с които работи
Попълва утвърдените от фирмата документи, съпътстващи дейността

Изисквания:
Релевантно техническо образование.
Предишен практически опит в сервизно обслужване на селскостопанска или строителна техника
Опит със земеделска техника от последно поколение - високо технологични селскостопански машини – предимство
Инициативност и отговорно отношение към работата
Шофьорска книжка и възможност за командировки

Компанията предлага:
Мотивиращо възнаграждение
Възможност за дългосрочна реализация в утвърдена компания
Възможност за работа с най-модерните инструменти и техническо оборудване
Възможности за обучение
Работа в подкрепяща среда с колеги професионалисти

Ако отговаряте на посочените изисквания и виждате себе си на тази позиция, моля изпратете ни Вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Разград

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК