СПЕЦИАЛИСТ ПЛАНИРАНЕ И ПОРЪЧВАНЕ НА МАТЕРИАЛИ - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента за наш клиент - компания лидер в производството на пълна гама сигнално-охранителна и пожаро-известителна техника търсим да назначим опитен и мотивиран специалист на позицията:

СПЕЦИАЛИСТ ПЛАНИРАНЕ И ПОРЪЧВАНЕ НА МАТЕРИАЛИ

Какви ще бъдат Вашите отговорности:
* Осигуряване закупуването и доставката на всички необходими материали от одобрените доставчици от страната и чужбина - електронни компоненти;
* Управление, организиране и осъществяване на оперативна дейност за закупуване на производствени материали;
* Осигуряване поддържането на оптимални количества от всички материали за нуждите на
производството;
* Анализиране и избор на най-добрата оферта от страна на доставчиците.

Изискванията за позицията са:
* Опит на същата или сходна позицията - минимум 2 години;
* Отлични комуникационни и организационни умения;
* Отлична компютърна грамотност и работен опит с ERP система;
* Отлично владеене на английски език.

Предложението на компанията:
* Много добро стартово възнаграждение - 2000 лева нето;
* Работа в компания, лидер в своя сектор на дейност;
* Въвеждащо обучение;
* Отлични работни условия на работа.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК