Монтажник на индустриални врати

"Бързи Врати" ООД е фирма специализирана в проектиране и производство на бързи, индустриални врати и съоръжения.
Производството е позиционирано в гр. Банкя. Във връзка с разширяване дейността на фирмата, търсим монтажници, за да допълним нашият екип.

Отговорности:
• Извършва монтаж на индустриални бързи врати и съоръжения;
• Спазва всички технологични изисквания за качество;
• Уточнява и спазва график за монтаж с офис координатора и ръководителя на група.

Изисквания:
• работа в екип;
• техническа грамотност;
• шофьорска книжка кат. Б (активен шофьор);
• завършено средно образование;
• опит в монтирането на подобни изделия е препоръчителен.

Компанията предлага:
• Работа в утвърдена компания с екип от професионалисти;
• Постоянен трудов договор;
• Мотивиращо възнаграждение обвързано с постигнати резултати;
• Обучение;
• Стандартно работно време с различна интензивност през различните сезони.

Необходими документи:
• Актуална автобиография;
• Снимка;

При интерес, моля изпратете актуална автобиография или се обадете на тел: 0899 825 991. Покана за интервю ще получат само одобрените по документи кандидати.
Данните, които изпращате, са под защитата на ЗЗЛД и конфиденциалността им е гарантирана.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Банкя, ул. Варна 212

Дата:

05.01.2022

Организация:

Модул Мoдус EООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Модул Мoдус EООД може да получите ТУК