Складов работник - склад Логистика

Описание

Складов работник Логистика,
с. Мусачево

Отговорности:
• Проследява влизащите и излизащите стоки посредством електронни системи(скенери) и отразява движението им в съответните електронни платформи
• Комисионира, опакова, пакетира и фолира стоката, съгласно получените заявки
• Извършва товаро-разтоварна дейност от товарни МПС, посредством машини и на ръка
• Подрежда стоката в склада
• Поддържа реда и чистотата на работното място

Изисквания за позицията:
• Отговорност и организираност
• Дисциплина, спазване на правила и процедури и отговорност
• Умение за работа в екип
• Базова компютърна грамотност
• Минимум завършено средно образование
• Свидетелство за управление на кари е предимство

Предложение:
• Добре уредена работна среда
• Сигурна работа, на постоянен трудов договор
• 8-часово работно време - редовна смяна 8.30 - 17.30ч, от понеделник до петък
• Ваучери за храна - 80 лв/месечно
• Допълнителен бонус за постигнати резултати
• Транспорт от/до София
• 13-та заплата

Допълнителна информация можете да получите на тел 02 9700 473, 0887 429 438,
Ралица Иванова

* Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД и ЗЗЛД

Със своите 550 години история Гебрюдер Вайс е най-старата логистична компания в света. И една от най-успешните. В основата на този успех стоят нашите служители. Защото им даваме свободата да откриват нови подходи и активно да формират бъдещето в над 150 локации по света. Даваме отлични кариерни възможности за всички, които обичат предизвикателствата.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

с Мусачево, общ Елин Пелин, местност Мортозаница - П

Дата:

17.01.2022

Организация:

Гебрюдер Вайс ЕООД

Повече информация за Гебрюдер Вайс ЕООД може да получите ТУК