Мениджър за филиал Витошка

Описание

За нас
Интелект не е поредното място, в което можете да изучавате чужд език. Интелект е Приятелство, Усмивка и Предизвикателство. Нашите курсисти са част от семейството ни. 20 години създаваме това семейство, грижим се с обичта на добри родители и създаваме история - заедно с вас!

Нашето мото е “Учи с удоволствие!“. Вярваме, че за да бъдете успешни в едно обучение, процесът трябва да е съпроводен от удоволствие. Над 40 000 човека ни се довериха и преминаха обученията си при нас - сигурна атестация за качеството на обучение.

Отговорности:
Ще мотивирате клиентите да изберат училища Intellect за своето чуждоезиково обучение.
Ще поддържате високо ниво на професионализъм в работата с клиенти.
Ще се грижите за приятната работна атмосфера в офиса.
Ще отговаряте за постигането на предварително зададени резултати.
Ще поддържате, обработвате и попълвате документация.
Изисквания и необходими умения
Да имате висше образование.
Да бъдете организирани и мотивирани.
Да имате аналитични умения, да обръщате внимание на детайлите и да бъдете
инициативни.
Да сте ориентирани към постигането на резултати и реализирането на зададените
цели.
Да имате добро владеене на английски език.
Да имате отлични комуникативни умения.
Да умеете да работите с Microsoft Office пакет – Word, Excel.

Ние Ви предлагаме:
Интересна и динамична работа в сплотен екип.
Възможност за професионално развитие.
Бонусна схема спрямо постигнатите резултати.
Курсове по английски, немски или италиански език.
Участие в конференции, езикови състезания и всякави други събития на Училища Интелект.
Ваучери за храна.
Допълнително здравно осигуряване.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Дата:

27.07.2023

Организация:

Агенция Интелект ООД

Повече информация за Агенция Интелект ООД може да получите ТУК