Мотокарист, производствен център Банкя

Описание

НАШИЯТ ЕКИП:
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1700 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 600 милиона потребители, предлагайки избор от над 190 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 29 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

ОТГОВОРНОСТИ:
Управлява мотокара по безопасен начин, без риск за здравето на служителите или от увреждане на стоката;
Изпълнява различни складови задачи-товарене, разтоварване и складиране на материали и готова продукция;
Отговаря за правилната екплоатация и текуща поддръжка на мотокара;
Спазва стриктно правилата за здраве и безопастност;
Отговорен е за опазване на стоково-материалните ценности, с които работи.

ИЗИСКВАНИЯ:
Свидетелство за управление на мотокар;
Средно образование;
Предишен опит е предимство;
Готовност за работа по график на 12-часови смени, включително и нощни;
Умения за работа в екип;
Гъвкавост и инициативност;
Опит в подобна сфера с бързооборотни стоки се счита за предимство.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Брутно възнаграждение от 1240 лева до 1940 лева, което включва:мин 1000 лева - макс 1700 лева брутна заплата на база заработка; 80 лв за работа на смени; ~100 лв. нощен труд, в зависимост от отработените часове; ~ 60 лв. ваучери за храна
Бонус „Добре дошъл“;
Възнаграждение за участие в програма „Доведи приятел“;
Трудов договор и осигуровки;
Организиран служебен транспорт/осигуряване на карти за гориво, съгласно политиката при определени условия;
Осигурено работно облекло;
Допълнително здравно осигуряване, включващо здравен пакет за зъболекар, очила и лекарства;
Допълнителен бонус за Коледа и Великден;
Преференциални фирмени отстъпки за различни услуги и обекти;
Подарък по социалната политика на компанията за специални събития (сключване на брак, юбилей, раждане на дете, пенсиониране);
Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера;
Възможност за издаване на карта за спорт.

ПРИНАДЛЕЖНОСТ В КОКА-КОЛА ХЕЛЕНИК:
В Кока-Кола Хеленик искаме нашите хора да отразяват разнообразието на нашите клиенти и потребители. Ние се ангажираме да осигурим приобщаваща среда и равни възможности за всички.Нашите хора са нашата тайна съставка и техните отличителни черти ни правят уникални. Присъединете се към нас и помогнете за създаването на култура, в която процъфтяват различни екипи и всеки e приобщен.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас можете да кандидатствате, като използвате бутона Кандидатствай или се обадете на телефон : 0890 120 220

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр.

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

11.04.2024

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК