Агент Недвижими имоти

Описание

Описание и изисквания:

„Cabana Property” ЕООД търси да назначи общителна и позитивна личност на позиция АГЕНТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, която да стане част от екипа на компанията в гр.София.

Основни задължения и отговорности на позицията:
• Търсене на нови оферти и клиенти;

• Консултиране на клиенти и изготвяне на пазарни анализи, анализи на цени;

• Изготвяне и провеждане на рекламни и маркетинг кампании за оферти/клиенти;

• Провеждане на огледи с клиенти;

• Водене на преговори между клиенти, договаряне на условия;

• Организиране и документално подсигуряване на нотариалното изповядване на сделки;

Изисквания към кандидата:
• Търговски нюх;
• Лесен и бърз контакт с непознати;
• Общителност и позитивизъм;
• Отлични презентационни умения;
• Компютърна грамотност;

Ние предлагаме:
• Гъвкаво работно време – Вие сами определяте кога и колко ще работите;
• Най – добрата схема на заплащане;
• Неограничени доходи, обвързани с постигнатите резултати;
• Фирмено обучение;
• Възможност за повишаване на знанията и квалификацията;
• Работа в ефективен, позитивен, и отговорен екип от професионалисти;
• Служебен компютър и телефон;

Посоченото в обявата възнаграждение е ориентировъчно, възможно е да се постигат много по-високи доходи в зависимост от резултатите.

Моля, кандидатствайте, като ни изпратите Вашата автобиография с приложена актуална снимка.
Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за провеждане на индивидуална среща.

Благодарим на всеки проявил интерес и желание да стане част от екипа на „Cabana Property“ ЕООД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2500 лева на месец

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.05.2022

Организация:

Cabana Property

Детайли за организацията:

Повече информация за Cabana Property може да получите ТУК